Poznaj umiejętności

Meaning Makers

CHANGETM

Ile świetnie przygotowanych zmian upada przez komunikację?

Dlaczego ludzie wolą trwać przy tym co znane, nawet wobec racjonalnych argumentów? Gdy chcesz coś zmienić – nie licz na szczęście. Twórz komunikację, która przekona mózg Twojego odbiorcy.

Z umiejętnością Meaning Makers Change zrozumiesz jak w głowie odbiorców powstaje status quo i jak je zmienić na Twoją korzyść. Nauczysz się jak redukować cztery bariery zmiany i będziesz komunikować potrzebę zmiany w konkretny, motywujący do działania, sposób.

Już dziś naucz się jak komunikować zmianę i tworzyć korzystny kontekst do jej wprowadzenia.

Meaning Makers

VIRTUALTM

Ile masz wirtualnych spotkań tygodniowo?

Ile z nich zapada w pamięć? Ile jest stratą czasu? Gdy masz do przekazania coś ważnego, musisz trafiać do mózgu odbiorcy po drugiej stronie ekranu.

Z umiejętnością Meaning Makers Virtual nauczysz się wyróżniać z tłumu innych spotkań wirtualnych. Poznasz metodę budowania skutecznego przekazu od podstaw. Opanujesz nowatorskie techniki przyciągania i utrzymania uwagi odbiorców – przez 45 minut i przez 4 godziny.

Już dziś naucz się budować skuteczny, wirtualny przekaz i prezentować go jak nikt inny.

Meaning Makers

COMMUNICATIONTM

Ile inicjatyw i projektów spowalnia przez złą komunikację?

Dlaczego coś tak oczywistego, jest tak trudne? Gdy chcesz być zrozumiany i skuteczny – musisz opanować instynkty, które niweczą komunikacje i relacje.

Z umiejętnością Meaning Makers Communication poznasz błędy i założenia w komunikacji, które blokują rezultaty zespołu. Zwiększysz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań i podejmowaniu lepszych decyzji w zespole. Opanujesz strategie konstruktywnej asertywności, które realizują cele, ale chronią relacje z drugą osobą.

Już dziś naucz się jasnych, wspierających relacje i asertywnych technik komunikacji.

Meaning Makers

PRESENTATIONTM

Ile informacji trafia dziennie do głowy Twojego odbiorcy?

Dlaczego tak trudno skupić jego uwagę na Twojej treści i go zaangażować? W świecie natłoku informacji i przebodźcowania – postaw na zrozumienie tego, co faktycznie trafia do ludzkiego mózgu i wpływa na decyzje.

Z umiejętnością Meaning Makers Presentations poznasz unikalne podejście do przygotowania prezentacji, które bazuje na trafieniu do mózgu odbiorcy, a nie na „trzymaniu rąk w trójkąt”. Nauczysz się budować autorytet eksperta bez recytowania Twojego CV. Zastosujesz 7 kategorii wyzwalaczy uwagi, których mózg odbiorcy nie może zignorować.

Już dziś naucz się prezentować tak by cię słuchano.

Meaning Makers

SALESTM

Ile zapamięta Twój klient?

Czy zapamięta Ciebie? Gdy pozostanie w grze z klientem zależy od Twojej zdolności wyróżnienia produktu, usługi – czy Ciebie – na tle konkurencji, postaw na sprzedażowy przekaz, który trafia i wpływa na decyzje.

Z umiejętnością Meaning Makers Sales nauczysz się wyróżniać Twój produkt lub usługę na tle konkurencji. Zrozumiesz jak przedstawić klientowi problem, który rozwiązuje Twój produkt – i jak wygrać jego uwagę. Przełamiesz „monolog sprzedawcy” - poznasz techniki angażowania i zapraszania klienta do współtworzenia wizji zakupowej i zainteresowania go Twoim rozwiązaniem.

Już dziś naucz się wyróżniać to co sprzedajesz i być zapamiętanym przez klientów.

Meaning Makers

NEGOTIATIONSTM

Ile kosztują Cię ustępstwa w negocjacjach?

Dlaczego droga do „win-win” jest tak trudna? Gdy negocjujesz – decydujesz o losie – Twoim, Twojej firmy, Twojej kariery. Poznaj skuteczną mapę dotarcia do negocjacyjnego sukcesu.

Z umiejętnością Meaning Makers Negotiation poznasz proste, ale nie-intuicyjne metody przygotowania planu i strategii negocjacyjnej dla uzyskania przewagi i rezultatu. Opanujesz metody zarządzania najważniejszym czynnikiem – napięciem. Zrozumiesz na czym polega kształtowanie wartości tego co negocjujesz w głowie partnera negocjacyjnego.

Już dziś naucz się unikać kosztownych ustępstw i osiągaj wyniki w negocjacjach i konfliktach.

Meaning Makers

TEACHINGTM

Ile warta jest sama wiedza?

Dlaczego dzisiaj musisz robić coś więcej niż przekazywać informacje? Gdy chcesz realnie wpłynąć na innych i ich rozwój – zacznij od trafienia do mózgu uczestnika Twojego szkolenia.

Z umiejętnością Meaning Makers Teaching poznasz cztery wymiary skutecznego szkolenia, których wykorzystanie odróżnia mistrzów od klepaczy slajdów. Dopracujesz Twoje szkolenie w oparciu o stworzone z doświadczeń pracy w ponad 25 krajach, autorskie metody, których nie uczy żadna szkoła trenerów. Nadasz sens Twojej wiedzy, zaangażujesz odbiorców i stworzysz wizerunek eksperta, który nie musi recytować CV by budować swój autorytet.

Już dziś naucz się prowadzić angażujące i wysoko oceniane szkolenia – zostań Meaning Maker’em.

Meaning Makers

LEADERSHIPTM

Czy pomagasz im myśleć lepiej?

Czy mają psychologiczne warunki by wygrywać? Gdy prowadzisz zespół w świecie ciągłych zmian i niepewności – potrzebujesz nowej mapy. Zrozum mózg i wykorzystaj biologię i chemię przywództwa.

Z umiejętnością Meaning Makers Leadership zrozumiesz jak być nowoczesnym, świadomym pracy mózgu zespołu i empatycznym – liderem. Poznasz konkretne metody na największe grupy wyzwań – artykułowanie wizji, zarządzaniu przez empatię i feedback. Zbudujesz krąg wewnętrznego bezpieczeństwa i zwiększysz efektywność zespołu.

Już dziś naucz się jak być neuro-liderem – trafiaj do mózgu i zarządzaj empatycznie, ale skutecznie.

Meaning Makers

INFLUENCETM

Co wpływa na ludzki proces decyzyjny?

Dlaczego ludzie zmieniają zdanie? Gdy chcesz wpłynąć na wybór, zasugerować rozwiązanie lub rozprzestrzenić ideę – musisz zrozumieć alfabet ludzkich skrótów myślowych.

Z umiejętnością Meaning Makers Influence poznasz potwierdzone naukowo techniki wpływu na Twoich klientów i odbiorców - i zdobędziesz punkty, których dziś brakuje by powiedzieli „tak”. Nauczysz się projektować i wskazywać odbiorcom właściwy wybór, dzięki wnioskom z ekonomii behawioralnej i psychologii społecznej. Zrozumiesz jak przedstawiać Twój pomysł, produkt czy ideę by uzyskać efekt virala – szeroką adopcję i zaangażowanie odbiorców.

Już dziś naucz się subtelnych technik wpływu i perswazji i zostań architektem wyboru.

Zaplanuj warsztat

20