SALESTM

Wygraj kontr-intuicyjną walkę o zapamiętanie

Naucz się wyróżniać to, co sprzedajesz i być zapamiętanym przez klientów

POZNAJ UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers SalesTM

Ile zapamięta Twój klient?

Czy zapamięta Ciebie? Gdy pozostanie w grze z klientem zależy od Twojej zdolności wyróżnienia produktu, usługi – czy Ciebie – na tle konkurencji, postaw na sprzedażowy przekaz, który trafia i wpływa na decyzje.

Z umiejętnością Meaning Makers Sales nauczysz się wyróżniać Twój produkt lub usługę na tle konkurencji. Zrozumiesz jak przedstawić klientowi problem, który rozwiązuje Twój produkt – i jak wygrać jego uwagę. Przełamiesz „monolog sprzedawcy” – poznasz techniki angażowania i zapraszania klienta do współtworzenia wizji zakupowej i zainteresowania go Twoim rozwiązaniem.

Już dziś naucz się wyróżniać to co sprzedajesz i być zapamiętanym przez klientów.

WYGRAJ KONTRINTUICYJNĄ WALKĘ O ZAPAMIĘTANIE

Klienci mogą podjąć decyzję tylko na podstawie tego, co pamiętają, a nie tego, o czym zapomną. Jednocześnie można śmiało powiedzieć, że wszystko, co kiedykolwiek osiągnąłeś w biznesie, jest wynikiem tego, jak dobrze ludzie Cię zapamiętali.

Więc jak to jest, że traktujemy pamięć tak lekceważąco?

Przy większym przeciążeniu danych niż kiedykolwiek wcześniej i rosnącej komodytyzacji ofert w dowolnej branży, pamiętaj – tworzenie silnego postrzeganego kontrastu z konkurencją może być twoją jedyną bronią.

Bronią nieużywaną przez wielu…

Toniesz w danych, slajdach i bullet-pointach? Jednak żadne z nich nie zmusi Twoich klientów do działania. Czy Twoja propozycja wartości tworzy właściwy kontrast z konkurencją?

Zadajesz te same pytania odkrywające, co Twoi konkurenci? Prawdopodobnie otrzymasz te same odpowiedzi – i wrócisz z podobnym rozwiązaniem. Jak to wpłynie na rozmowę o cenie Twojej usługi?

Monolog sprzedawcy jest naturalny, ale zabójczy. Umieszczenie klienta w roli odbiorcy Twojego sprzedażowego przekazu może łatwo przynieść odwrotny skutek. Czy wiesz, jak zaangażować klientów w wizję zakupową?

SUKCES TO FUNKCJA TEGO NA ILE CIĘ ZAPAMIĘTANO

CZY POTRAFISZ WYRÓŻNIĆ SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Nauczysz się

 wyróżniać Twój produkt lub usługę na tle konkurencji

Zrozumiesz

jak przedstawić klientowi problem, który rozwiązuje Twój produkt – i jak wygrać jego uwagę

Przełamiesz

„monolog sprzedawcy” – poznasz techniki angażowania i zapraszania klienta do współtworzenia wizji zakupowej i zainteresowania go Twoim rozwiązaniem i więcej…

DLA KOGO JEST UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers SalesTM?

Ludzie działają na podstawie tego, co pamiętają, a nie tego, o czym zapominają. Jednak większość komunikatów sprzedażowych jest jakby stworzona do zapomnienia. Z twoim – nie musi tak być. Meaning Makers Sales™ daje:

  • Twojemu zespołowi – narzędzia do skierowania rozmowy z klientem na właściwy tor – prowadzący do zbudowania postrzeganego kontrastu między Wami, a konkurencją
  • Siłom sprzedaży – umiejętności niezbędne do stworzenia przekazu i dostarczenia go w rozmowie, tak by zaangażować, zapaść w pamięć i pchnąć do decyzji zakupowej
  • Liderom sprzedaży – zrozumienie i metody do pracy z zespołem oparte o zupełnie nowy język i zasady komunikacji – tej, która trafia do prawdziwego decydenta – mózgu

Masz świetne rozwiązania i produkty, więc nie daj się zapomnieć. Ten program pozwala Twojemu zespołowi stworzyć silny, postrzegany kontrast z konkurencją i zająć miejsce w pamięci Twojego klienta – tak, aby mógł zadziałać zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i rekomendacjami.

Zdobądź umiejętność

20