Cześć, jesteśmy Meaning Makers…

…i nauczymy Cię jak wyróżniać się kontr-intuicyjną komunikacją.

BE REMARKABLE = BĄDŹ WYJĄTKOWY

Hałas. Twoi odbiorcy i klienci codziennie są bombardowani tysiącami przekazów. Z telefonem w jednej ręce i myszką bądź touch-padem w drugiej – toną w informacjach.

Takie środowisko z automatu ustawia ich mózg na „ignoruj”. No chyba, że coś jest „remarkable” – wyjątkowe. Coraz trudniej konkurować tym, CO masz do zaoferowania. Ale nadal możesz to robić tym JAK o tym opowiadasz, komunikujesz, sprzedajesz lub prezentujesz.

Tylko z Meaning Makers nauczysz się tworzyć wyjątkowy, skuteczny przekaz, który przebije się przez hałas i daje efekty.

OPANUJ KONTR-INTUICYJNE PODEJŚCIE

Masz dobre intencje, ale złe instynkty. Ludzki mózg nie ewoluował po to by skutecznie negocjować, sprzedawać, prezentować czy komunikować się coś ważnego. Mózg ewoluował po to by przetrwać.

Pomimo całego zaawansowania naszej cywilizacji, jesteśmy „zarządzani” dość prymitywnym systemem operacyjnym. Innymi słowy, Twoje instynkty nie doprowadzą Cię do najlepszych rezultatów.

Tylko z Meaning Makers nauczysz się kontr-intuicyjnych strategii i procesów, które działają. Bonus: będziesz w absolutnej mniejszości – bo większość polega na nieproduktywnych instynktach.

WYKORZYSTAJ NEURONAUKĘ I TRAFIAJ DO MÓZGU

Co łączy negocjacje, szkolenia, sprzedaż czy zmianę? Komunikacja. A dokładniej – komunikacja z głównym decydentem – mózgiem Twojego odbiorcy czy klienta, który nieustannie podejmuje decyzje na Twój temat. Czy dalej słuchać? Czy się w to zaangażować? Jak to wycenić? Czy to kupić? Na co się zgodzić?

Gdy liczy się efekt Twoich działań, postaw na zrozumieniu tego jak działa człowiek – Twój klient, Twój pracownik – Twój zespól.

Tylko z Meaning Makers poznasz sprawdzone, skuteczne procesy i praktyki, które działają w zgodzie – a nie przeciwko – ludzkiemu mózgowi.

WARSZTATY, PROGRAMY ROZWOJOWE

Wiedza jest świetna, ale sama w sobie nic dziś nie znaczy. Wiedza jest na wyciągniecie ręki – ale jak ją zastosować?

Nie pochłaniaj wiedzy bez sensu. Niezależnie czy to nauka negocjacji, budowanie wizji czy komunikacja zmiany – postaw na konkretną umiejętność i sprawdzone, skalowalne i powtarzalne procesy jej wdrażania.

Wszystkie umiejętności Meaning Makers możesz poznać indywidualnie – lub w stworzyć z nich własne programy rozwojowe (rozwiązanie dostępne dla biznesu), dostosowane do konkretnych, bieżących wyzwań.

Tylko z Meaning Makers nauczysz się działać inaczej, zamiast tylko o tym słuchać.

WYBIERZ AUTENTYCZNOŚĆ

Przyznamy się, że w Meaning Makers idziemy na łatwiznę… Dlaczego?

W trakcie wszystkich szkoleń i programów rozwojowych Meaning Makers stosujemy to, czego sami uczymy – na naszych klientach i uczestnikach. To świetne uczucie.

Czy jest coś przyjemniejszego niż uczenie kogoś jak np. zrobić świetny wirtualny przekaz… robiąc na ten temat świetny wirtualny przekaz, korzystając po kolei ze wszystkich technik, które za chwilę poznają uczestnicy?

Tylko z Meaning Makers dołączysz do w pełni autentycznego wydarzenia, gdzie na własne oczy zobaczysz, że to w co inwestujesz – działa. Od pierwszych minut.

UCZ SIĘ ONLINE LUB OFFLINE

Nie masz wrażenia, że szkolenia online to uboga, teoretyczna wersja tych właściwych? Nie z Meaning Makers. Nasze warsztaty to unikalne połączenie, gdzie poczujesz się jak z trenerem na sali, jednocześnie ćwicząc wszystkie praktyczne rozwiązania, z wybranego przez siebie miejsca na ziemi.

„Meaning Makers uczą online lepiej, niż konkurencja na sali szkoleniowej.” – to jedna opinii. To jaka różnica musi być na sali szkoleniowej?

Tylko z Meaning Makers nie musisz rezygnować z własnych preferencji ze względu na jakość. Wszystko zależy od Ciebie. To jak, widzimy się online czy offline?

WYRÓŻNIJ SIĘ NA TLE INNYCH

Dziś by być „godnym uwagi” innych, musisz cały czas myśleć o tym, jak zainteresować i zaangażować Twoim tematem – jak przekonać. Jak sprawić, by oferowana przez Ciebie wartość, wyróżniła się w oczach odbiorców i zapadała im w pamięć.

To nie wydarzenie, to proces. On się nigdy nie kończy, bo w zalewie informacji mózg Twojego odbiorcy czy klienta przyzwyczaja się do wszystkiego. Dlatego sztuczki i „najlepsze praktyki” to za mało.

Tylko z warsztatami i programami Meaning Makers wejdziesz na ścieżkę nieustannego, skutecznego – bo nastawionego na rezultaty i zmianę zachowań – rozwoju. Zrozumiesz, jak zapadają decyzje i jak na nie wpłynąć. Kontr-intuicyjne strategie i procesy, które poznasz, na zawsze zmienią Twoje podejście do tego jak skutecznie komunikować to, co ważne. Dla Ciebie czy Twojej organizacji.

…no cześć, Meaning Makers to my

Maciej Piskozub

Business Development Manager

maciek@meaningmakers.eu

Wojciech Mendyka

CEO, Lead Trainer

wojtek@meaningmakers.eu

Andrzej Słoniec

Program Delivery Manager

andrzej@meaningmakers.eu

25 KRAJÓW, 10 LAT I TYSIĄCE UCZESTNIKÓW

Ucz się od najlepszych.

Meaning Makers w ciągu ostatnich 10 lat prowadziło szkolenia w 25 krajach pomagając innym komunikować się skutecznie (bo kontr-intuicyjnie) metodami, które dzisiaj składają się na coś, co nazywamy Meaning Making (ang. nadawanie sensu).

Trenerzy Meaning Makers pracowali m.in z takimi firmami jak: Philips, ING, Nationale Nederlanden, Amazon, Electrolux, BT, Salesforce, Pfizer, Sanofi, BD, Collins Aerospace i wieloma innymi.

Wojciech Mendyka, założyciel i CEO Meaning Makers jest jednym z najwyżej ocenianych wykładowców na studiach MBA Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu i cenionym prelegentem międzynarodowych konferencji.

Meaning Makers regularnie dzieli się wiedzą i inspiracjami portalu Linkedin.

Dołącz do nas – zostań Meaning Maker’em.