LEADERSHIPTM

Wykorzystaj biologię i chemię przywództwa

Naucz się jak być neuro-liderem – trafiaj do mózgu i zarządzaj empatycznie, ale skutecznie

POZNAJ UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers LeadershipTM

Czy pomagasz im myśleć lepiej?

Czy mają psychologiczne warunki by wygrywać? Gdy prowadzisz zespół w świecie ciągłych zmian i niepewności – potrzebujesz nowej mapy. Zrozum mózg i wykorzystaj biologię i chemię przywództwa.

Z umiejętnością Meaning Makers Leadership zrozumiesz jak być nowoczesnym, świadomym pracy mózgu zespołu i empatycznym – liderem. Poznasz konkretne metody na największe grupy wyzwań – artykułowanie wizji, zarządzaniu przez empatię i feedback. Zbudujesz krąg wewnętrznego bezpieczeństwa i zwiększysz efektywność zespołu.

Już dziś naucz się jak być neuro-liderem – trafiaj do mózgu i zarządzaj empatycznie, ale skutecznie.

WYKORZYSTAJ BIOLOGIĘ I CHEMIĘ PRZYWÓDZTWA

Wszyscy chcemy mieć mapę do naśladowania. Niestety, jak pokazała niedawna pandemia – gdy kontekst się zmienia – stare mapy już nie działają. Poleganie na najlepszych praktykach może doprowadzić menedżerów i liderów do ślepego zaułka przewlekłego stresu, niskiego zaangażowania pracowników, braku wizji, reaktywnej realizacji zadań i straconego potencjału.

Jaka jest alternatywa? Zarówno prosta, jak i trudna – narysuj własną mapę, opartą na praktycznym zrozumieniu procesu decyzyjnego ludzkiego mózgu. Wykorzystaj neuronaukę i bądź gotów, aby z empatią poprowadzić swój zaangażowany zespół w zmieniającą się, niepewną przyszłość.

Łatwo powiedzieć im, CO mają robić. Ale nie to napędza zaangażowania pracowników. Czy przekazujesz swoją wizję w sposób, który to umożliwia, nawet w trudnych – wzbudzających duże obawy – sytuacjach?

Płacisz im za myślenie. Jednak żaden mózg nie jest w stanie efektywnie myśleć, gdy nieustannie skanuje w poszukiwaniu zagrożeń dla swojego bezpieczeństwa społecznego. Tworzysz krąg bezpieczeństwa, czy może blokujesz swój zespół przed osiągnięciem ich pełnego potencjału?

Nie osiągniesz tych rezultatów sam. Najlepsze rozmowy rozwojowe są sprzeczne z intuicją, a najskuteczniejszym sposobem na poprawę wydajności jest pomaganie ludziom w lepszym myśleniu. Pomagasz, czy utrudniasz ten proces?

GDY WALCZYCIE WEWNĘTRZNIE, PRZEGRYWACIE ZEWNĘTRZNIE

CZY POTRAFISZ STWORZYĆ PSYCHOLOGICZNE BEZPIECZEŃSTWO DLA TWOJEGO ZESPOŁU?

Zrozumiesz

jak być nowoczesnym, świadomym pracy mózgu zespołu i empatycznym – liderem

Poznasz

konkretne metody na największe grupy wyzwań – artykułowanie wizji, zarządzaniu przez empatię i feedback

Zbudujesz

krąg wewnętrznego bezpieczeństwa i zwiększysz efektywność zespołu i więcej…

DLA KOGO JEST UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers LeadershipTM?

Biznes kocha historię, ale zapomina o biologii i chemii. Dla liderów to szczególnie niebezpieczne, bo jak się okazuje to hormony, a nie wolna wola mają decydujący wpływ na środowisko pracy. Meaning Makers Leadership™ daje:

  • Lideromzupełnie nowe spojrzenie na budowanie empatycznego – skupionego na zapewnieniu psychologicznego bezpieczeństwa środowiska współpracy – w którym podejmuje się lepsze decyzje
  • Twojemu zespołowinarzędzia do budowania konsensusu i zrozumienia, w oparciu o działania w zgodzie z – a nie wbrew – mózgom innych
  • Każdemu, kto musi współpracować z innymi i – nawet nieformalnie – przewodzi grupom czy projektom, doskonałe zrozumienie tego co działa – a co nie – w byciu liderem

Sytuacja z 2020 roku doskonale pokazuje, że warto stawiać na zrozumienie procesów decyzyjnych – a nie kopiować „najlepsze praktyki”, które szybko się dezaktualizują. W świecie przyszłości, wygrają liderzy i zespoły, które potrafią myśleć. Pozwól im na to.

Zdobądź umiejętność

20