NEGOTIATIONSTM

Zrozum kontr-intuicyjną naturę negocjacji

Naucz się unikać kosztownych ustępstw i osiągaj wyniki w negocjacjach i konfliktach

POZNAJ UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers NegotiationsTM

Ile kosztują Cię ustępstwa w negocjacjach?

Dlaczego droga do „win-win” jest tak trudna? Gdy negocjujesz – decydujesz o losie – Twoim, Twojej firmy, Twojej kariery. Poznaj skuteczną mapę dotarcia do negocjacyjnego sukcesu.

Z umiejętnością Meaning Makers Negotiations poznasz proste, ale nie-intuicyjne metody przygotowania planu i strategii negocjacyjnej dla uzyskania przewagi i rezultatu. Opanujesz metody zarządzania najważniejszym czynnikiem – napięciem. Zrozumiesz na czym polega kształtowanie wartości tego co negocjujesz w głowie partnera negocjacyjnego.

Już dziś naucz się unikać kosztownych ustępstw i osiągaj wyniki w negocjacjach i konfliktach.

ZROZUM KONTRINTUICYJNĄ NATURĘ NEGOCJACJI

Jak często negocjujesz i jak ważne jest wtedy by pokazać, że masz rację? Niezależnie od tego, czy sprzedajesz, kupujesz lub próbujesz uzyskać coś wewnątrz Twojej organizacji – efekt finalny pozostaje otwarty – i zależny od Ciebie.

W dzisiejszym wymagającym, konkurencyjnym i dynamicznym środowisku biznesowym umiejętność skutecznego negocjowania z partnerami i klientami ma kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu i sukcesu Twojej firmy.

Niestety, skuteczne podejście negocjacyjne idzie wbrew ludzkim instynktom. Innymi słowy, polegając na „przeczuciu” niemal zawsze zostawisz na stole pieniądze lub coś cennego.

Badania pokazują, że najlepsi negocjatorzy nie spędzają więcej czasu na przygotowaniach. Po prostu wiedzą JAK się przygotować. Czy wiesz jak przygotować kontr-intuicyjne fundamenty negocjacji by efektywnie wykorzystać Twój ograniczony czas?

Kiedy klienci zaczynają żądać rabatów i ustępstw musisz wykorzystać napięcie danej chwili by odblokować możliwości i obronić wartość, którą negocjujesz – zamiast ją rozdawać. Czy wiesz jak zarządzać napięciem w negocjacjach?

Mózg świetni radzi sobie z dawaniem, gorzej z braniem. Opanowanie równej, ale nie opartej na zasadzie 50/50, wymiany wartości to podstawa negocjacyjnego sukcesu. Czy potrafisz jednocześnie uzyskać rezultat i zachować relacje z kontrahentem?

1% OBNIŻKI CENY TO NAWET 8% SPADEK MARŻY OPERACYJNEJ

CZY POTRAFISZ ZAMYKAĆ RENTOWNE TRANSAKCJE?

Poznasz

proste, ale nie-intuicyjne metody przygotowania planu i strategii negocjacyjnej dla uzyskania przewagi i rezultatu

Opanujesz

metody zarządzania najważniejszym czynnikiem – napięciem

Zrozumiesz

na czym polega kształtowanie wartości tego co negocjujesz w głowie partnera negocjacyjnego

DLA KOGO JEST UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers NegotiationsTM?

Nieustannie coś negocjujemy. Ale dobre intencje to za mało, gdy żądzą Tobą nieproduktywne instynkty. Naucz się jak zarządzać mózgiem w negocjacjach by maksymalizować wyniki. Meaning Makers Negotiation™ daje:

  • Siłom sprzedaży – umiejętności niezbędne do utrzymania rentowność transakcji – bez dokonywania kosztownych, nieprzemyślanych i obniżających wartość ustępstw
  • Liderom – zrozumienie i metody do zarządzania konfliktem i emocjami w trudnych sytuacjach – przy jednoczesnym utrzymaniu asertywności
  • Twojemu zespołowi narzędzia do zbudowania silnych, kontr-intuicyjnych fundamentów osiągnięcia rezultatów w każdych negocjacjach – wewnętrznych czy zewnętrznych

Instynkt to najgorszy doradca w ważnych momentach, a mózg nie ewoluował by skutecznie negocjować. Poznaj kontr-intuicyjne narzędzia i zdobądź umiejętności oraz zrozumienie, by przezwyciężyć nieproduktywne instynkty i nawyki w negocjacjach.

Zdobądź umiejętność

20