COMMUNICATIONTM

Komunikacja jest jak woda – OPANUJ JĄ

Naucz się jasnych, wspierających relacje i asertywnych technik komunikacji

POZNAJ UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers CommunicationTM

Ile inicjatyw i projektów spowalnia przez złą komunikację?

Dlaczego coś tak oczywistego, jest tak trudne? Gdy chcesz być zrozumiany i skuteczny – musisz opanować instynkty, które niweczą komunikacje i relacje.

Z umiejętnością Meaning Makers Communication poznasz błędy i założenia w komunikacji, które blokują rezultaty zespołu. Zwiększysz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań i podejmowaniu lepszych decyzji w zespole. Opanujesz strategie konstruktywnej asertywności, które realizują cele, ale chronią relacje z drugą osobą.

Już dziś naucz się jasnych, wspierających relacje i asertywnych technik komunikacji.

ZAPANUJ NAD SZKODLIWYMI INSTYNKTAMI W KOMUNIKACJI

Słabe umiejętności komunikacyjne zabijają projekty i inicjatywy. Nawet całe firmy. Równie szokujący jest wpływ słabej komunikacji na jednostkę. Od zwiększonego stresu, ograniczenia rozwoju kariery i obniżonego morale, po napięcie i słabą satysfakcję klientów – to wszystko tylko pogłębia Twoje codziennie wyzwania zawodowe.

Komunikacja często się załamuje, co może prowadzić do nieporozumień, niedotrzymania terminów, stresu i nieporozumień w miejscu pracy.

Wszystko to może się jednak zmienić i wszyscy możemy nauczyć się lepiej komunikować z otaczającymi nas ludźmi, co przyniesie nam korzyści zarówno w pracy, jak i poza nią.

Codziennie ludzie nie rozumieją, nie słuchają się nawzajem i nie sprawdzają wspólnego zrozumienia. Czy komunikacja dodaje, czy umniejsza wartości Twoich projektów i procesów?

To naturalne, że utknąłeś w impasie sprzecznych punktów widzenia. Mniej naturalne jest znalezienie wyjścia. Gdy opinie się ścierają, Twój zespół musi znaleźć rozwiązanie. Czy możesz skorzystać na nieporozumieniu, czy jednak Cię ono spowolni?

Przeciętny człowiek jest zdezorientowany co do asertywności. Jednak przy sprzecznych interesach i naciskach – asertywność jest niezbędna. Czy Twój zespół potrafi przejść po cienkiej linii między dbaniem o własny interes a współpracą z innymi?

AUTOMATYZM MYŚLOWY SZKODZI KOMUNIKACJI

CZY POTRAFISZ ZAPANOWAĆ NAD INSTYNKTAMI?

poznasz

błędy i założenia w komunikacji, które blokują rezultaty zespołu

zwiększysz

kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań i podejmowaniu lepszych decyzji w zespole

opanujesz

 strategie konstruktywnej asertywności, które realizują cele, ale chronią relacje z drugą osobą

DLA KOGO JEST UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers CommunicationTM?

Twój mózg przez większość czasu pracuje na autopilocie. To pomaga przetrwać, ale zawodzi podczas komunikacji. Meaning Makers Communication™ daje:

  • Twojemu zespołowi – narzędzia do budowania asertywnej, ale empatycznej komunikacji, która realizuje cele i utrzymuje relacje
  • Liderom – metody lepszego balansowania na granicy współpracy i kooperacji oraz kontroli w realizacji założonych planów
  • Ekspertom – umiejętność unikania kosztownych błędów i negatywnych założeń, które blokują kreatywność i przepływ informacji

Balansowanie pomiędzy współpracą, a kontrolą to klucz do skutecznej komunikacji. Unikaj pułapek komunikacyjnych, naucz się asertywnej współpracy i zrozum – aby być zrozumianym.

Zdobądź umiejętność

20