VIRTUALTM

Zrozum doświadczenia, które przyciągają uwagę mózgu

Naucz się prowadzić budować skuteczny, wirtualny przekaz i prezentować go jak nikt inny

POZNAJ UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers VirtualTM

Ile masz wirtualnych spotkań tygodniowo?

Ile z nich zapada w pamięć? Ile jest stratą czasu? Gdy masz do przekazania coś ważnego, musisz trafiać do mózgu odbiorcy po drugiej stronie ekranu.

Z umiejętnością Meaning Makers Virtual nauczysz się wyróżniać z tłumu innych spotkań wirtualnych. Poznasz metodę budowania skutecznego przekazu od podstaw. Opanujesz nowatorskie techniki przyciągania i utrzymania uwagi odbiorców – przez 45 minut i przez 4 godziny.

Już dziś naucz się budować skuteczny, wirtualny przekaz i prezentować go jak nikt inny.

Zrozum doświadczenia, które przyciągają uwagę mózgu

W ciągu ostatnich kilku lat koncepcja komunikacji wirtualnej stale się rozwijała, ale świat, w którym dziś działacie sprawia, że opanowanie wirtualnych rozmów i prezentacji jest decyzją pomiędzy przetrwaniem (lub nie), a rozwojem.

Na tą chwilę Wasza firma prawdopodobnie dostosowała się już do tzw. „nowej normalności”. Ale czy jesteście przygotowani na to, co będzie dalej?

Z pewnością jesteście ekspertami w tym, co robicie na co dzień, ale czy potraficie tą wiedzę wirtualnie przekazać – wewnętrznie i na zewnątrz – i osiągać rezultaty w tej nowej rzeczywistości?

Musicie przy tym pamiętać, że…

Ludzie zapamiętają tylko 10% Waszej treści. Tylko które 10%? Czy to będzie to właściwe 10%? Jeśli nie kontrolujecie swojego przekazu – przegracie z hałasem w wirtualnym świecie.

Wyłączone kamery i mikrofon na „mute”? Słuchając Waszego przekazu z telefonem w dłoni, 95% osób oddaje się innym czynnościom. Jak to wpływa na efektywność Waszych działań i inicjatyw?

Wasi odbiorcy i klienci nie angażują się w wirtualny przekaz. Dlaczego? Są bombardowani spotkaniami i prezentacjami online, które nic nie wnoszą i są przeprowadzone nieudolnie. Dlaczego mają się zaangażować w Wasz przekaz?

Ludzie mają po 30 wirtualnych spotkań tygodniowo

Co jeśli Twoje spotkanie będzie 31-szym?

Nauczysz

się wyróżniać z tłumu innych spotkań wirtualnych

Poznasz

metodę budowania skutecznego przekazu od podstaw

Opanujesz

nowatorskie techniki przyciągania i utrzymania uwagi odbiorców – przez 45 minut i przez 4 godziny

DLA KOGO JEST UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers VirtualTM?

Mózgi Twoich odbiorców są nieustannie atakowane – stymulowane przez skoki dopaminy w mediach społecznościowych i nie są w stanie odróżnić tego, co jest ważne, od tego co nie jest. Meaning Makers Virtual™ daje:

  • Działom sprzedaży – metody na natychmiastowe wyróżnienie na tle konkurencji – przez silny kontrast stylu w jakim będą prowadzić wirtualne spotkania z klientamiw
  • Liderom – umiejętność przekazu, którego nie da się zignorować – i zwiększenia efektywności wszystkich wirtualnych spotkań, prezentacji czy szkoleń
  • Twojemu zespołowi – narzędzia by tworzyć przekaz, który jest zapamiętany, przyciąga i utrzymuje uwagę i budzi zaangażowanie u odbiorców

Wirtualne spotkania to niesamowite pole do wyróżnienia i zwiększonej efektywności. Każde spotkanie to szansa, by Twoja idea została zauważona, zapamiętana i wzbudziła zaangażowanie. Wykorzystaj ją.

Zdobądź umiejętność

20