PRESENTATIONTM

Twórz przekaz, nie prezentację

Naucz się prezentować tak, by cię słuchano

POZNAJ UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers PresentationTM

Ile informacji trafia dziennie do głowy Twojego odbiorcy?

Dlaczego tak trudno skupić jego uwagę na Twojej treści i go zaangażować? W świecie natłoku informacji i przebodźcowania – postaw na zrozumienie tego, co faktycznie trafia do ludzkiego mózgu i wpływa na decyzje.

Z umiejętnością Meaning Makers Presentations poznasz unikalne podejście do przygotowania prezentacji, które bazuje na trafieniu do mózgu odbiorcy, a nie na „trzymaniu rąk w trójkąt”. Nauczysz się budować autorytet eksperta bez recytowania Twojego CV. Zastosujesz 7 kategorii wyzwalaczy uwagi, których mózg odbiorcy nie może zignorować.

Już dziś naucz się prezentować tak by cię słuchano.

TWÓRZ NAJLEPSZY PRZEKAZ, A NIE SUCHĄ PREZENTACJĘ

Są tylko dwa rodzaje prezentacji. Takie, które się odbyły i takie, które coś zmieniają. Skuteczny lider, sprzedawca czy ekspert potrafi coś przekazać. Wewnętrznie i zewnętrznie. Prezentacje, szkolenia czy wewnętrzne spotkania zespołu są nieodłącznym elementem ambitnego środowiska pracy. Każde wystąpienie stawia Waszą wiarygodność na szali. Każda prezentacja ma wpływ na to jak jesteście postrzegani i może pozytywnie bądź negatywnie wpłynąć na karierę lub pozycję firmy na rynku. Tymczasem…

Dzisiaj otacza nas 9x więcej informacji niż 2 lat temu. Ludzki mózg nie jest w stanie przerobić takiej ilości informacji, dlatego je filtruje. Włączając w to większość tego, co Ty i Twoja firma macie do powiedzenia.

Według badania Prezi 63% prezentujących uważa, że to w jaki sposób oni sami przekazują treści jest nudne, powtarzalne, i nie jest w stanie utrzymać uwagi ich odbiorców. Nawet twórcy PowerPointa sami twierdzą, że są przerażeni tym jak (de)ewoluował przekaz informacji.

Tylko 12 miesięcy potrzebuje Twoja konkurencja, by skopiować Twój produkt, pomysł czy wizję, a Ty prawdopodobnie przeceniasz to, jak bardzo to „co” masz do zaoferowania, wyróżnia Cię na rynku. To „jak” Twój zespół opowiada o firmie, wizji czy produktach, już niedługo, może być Twoją jedyną przewagą.

ŁADNE SLAJDY NIC NIE DADZĄ, JEŚLI NIE TRAFIASZ DO MÓZGU

CZY POTRAFISZ ZAANGAŻOWAĆ I ZAINTERESOWAĆ PRZEKAZEM?

Poznasz

unikalne podejście do przygotowania prezentacji, które bazuje na trafieniu do mózgu odbiorcy, a nie na „trzymaniu rąk w trójkąt”

Zrozumiesz

na czym się skupić, a co usunąć by zmaksymalizować rezultat

Nauczysz

się budować autorytet eksperta bez recytowania Twojego CV

DLA KOGO JEST UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers PresentationTM?

Każdego dnia ważne, kluczowe informacje i wiedza są przekazywane w sposób jakby zaprojektowany do ich zignorowania lub szybkiego zapomnienia. Nie musi tak być. Meaning Makers Presentation™ daje:

  • Twojemu zespołowi – narzędzia do totalnej transformacji Waszych spotkań, prezentacji i szkoleń w efektywne, zapadające w pamięć i angażujące wydarzenia
  • Siłom sprzedaży – umiejętność przejęcia kontroli nad uwagą i pamięcią klientów w trakcie prezentacji sprzedażowych – i automatyczne wyróżnienie na tle konkurencji
  • Liderom – zdolność tworzenia angażującego i budującego autorytet przekazu, który pcha działania – wspiera wizję i założone cele

Sama informacja nie wystarczy. Dzisiaj, by skutecznie coś przedstawić, należy nadawać sens treści. Poznaj wyjątkowy – trafiający do mózgu odbiorcy – proces, który na zawsze zmieni Twoje podejście do tego JAK coś przekazać, by osiągnąć cele.

Zdobądź umiejętność

20