TEACHINGTM

Pokonaj demony słabego szkolenia

Naucz się prowadzić angażujące i wysoko oceniane szkolenia – zostań Meaning Maker’em

POZNAJ UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers TeachingTM

Ile warta jest sama wiedza?

Dlaczego dzisiaj musisz robić coś więcej niż przekazywać informacje? Gdy chcesz realnie wpłynąć na innych i ich rozwój – zacznij od trafienia do mózgu uczestnika Twojego szkolenia.

Z umiejętnością Meaning Makers Teaching poznasz cztery wymiary skutecznego szkolenia, których wykorzystanie odróżnia mistrzów od klepaczy slajdów. Dopracujesz Twoje szkolenie w oparciu o stworzone z doświadczeń pracy w ponad 25 krajach, autorskie metody, których nie uczy żadna szkoła trenerów. Nadasz sens Twojej wiedzy, zaangażujesz odbiorców i stworzysz wizerunek eksperta, który nie musi recytować CV by budować swój autorytet

Już dziś naucz się prowadzić angażujące i wysoko oceniane szkolenia – zostań Meaning Maker’em.

POKONAJ DEMONY SŁABEGO I NUDNEGO SZKOLENIA

30 sekund. Tyle czasu zajmie uczestnikom dostęp do informacji, które podajesz na szkoleniu. Z telefonem w ręce (dosłownie), dziś każdy ma dostęp do informacji, które podajesz.

Co więc wnosisz do ich życia?

Możesz wnieść coś ważnego. Sens.

Dziś nikt wysoko nie ocenia trenerów, którzy „podają wiedzę”. Wiedza jest tania. Sposób jej podania – wskazanie tego co ważne – zaangażowanie w temat w atrakcyjny sposób, który pokazuje im nowy problem i nowe rozwiązania? To jest bezcenne.

W świecie natłoku informacji, nie wystarczy być trenerem. Dziś, musisz nadawać sens wiedzy – być Meaning Maker’em. Warto – będziesz w zdecydowanej mniejszości.

Mózg nie ma cierpliwości do tematów, ale dostaje ich w nadmiarze. To, że uczestnicy siedzą na sali – nie znaczy, że chcą tam być. Możesz to zmienić, ale tylko jeśli wiesz jak tworzyć szkoleniowy przekaz, który trafia do ludzkiego mózgu. Czy wiesz, jak tam trafić?

Co pozwala się skutecznie uczyć? To czego brakuje w większości inicjatyw szkoleniowych – sieci połączeń, które z drobnych elementów budują większy sens. Wybierasz pokazanie sensu i wartości Twojego tematu, czy bullet-pointy?

„Szkolenia to byłaby świetna praca – gdyby nie Ci trudni uczestnicy” – pomyślał kiedyś każdy trener. Ale to nie wina uczestników – to wina trenerów. Odpowiedzialność za zaangażowanie i zainteresowanie tematem, leży po Twojej stronie. Czy ją udźwigniesz?

WIEDZA JEST DZIŚ TANIA – ALE NADANIE JEJ ZNACZENIA – BEZCENNE

PRZEKAZUJESZ INFORMACJE, CZY TWORZYSZ SENS?

Poznasz

cztery wymiary skutecznego szkolenia, których wykorzystanie odróżnia mistrzów od klepaczy slajdów (działają – sami z nich korzystamy)

Dopracujesz

Twoje szkolenie w oparciu o stworzone z doświadczeń pracy w ponad 25 krajach, autorskie metody, których nie uczy żadna szkoła trenerów

Nadasz

sens Twojej wiedzy, zaangażujesz odbiorców i stworzysz wizerunek eksperta, który nie musi recytować CV by budować swój autorytet

DLA KOGO JEST UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers TeachingTM?

Internet wie więcej niż Ty. Jeśli polegasz na suchym przekazie informacji – przegrasz w świecie natłoku i bezproblemowego dostępu do wiedzy. Meaning Makers Teaching™ daje:

  • Twojemu zespołowi – zrozumieć, jak trafiać ze szkoleniami, warsztatami i inicjatywami, by zmaksymalizować zwrot z zainwestowanego czasu – trenerów i uczestników
  • Trenerom – narzędzia i proces do transformacji tego, jak dzisiaj przekazują wiedzę i budują postrzeganą wartość swojej pracy
  • Każdemu kto musi przekazać informacje w sposób, który będzie zrozumiały – zapamiętany i interesujący – gotowe techniki i pomysły na drastyczne zwiększenie efektów

Dziś każdy może być trenerem. Jeśli chcesz być mistrzem, a nie klepaczem slajdów – nie licz na instynkt. Ludzki mózg nie ewoluował by skutecznie przekazywać wiedzę. Poznaj kontr-intuicyjne podejście Meaning Makers – i bądź najlepszy. Zostań jednym z nas.

Zdobądź umiejętność

20