INFULENCETM

Zwiększ swoją siłę oddziaływania na innych

Naucz się subtelnych technik wpływu i perswazji i zostań architektem wyboru

POZNAJ UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers InfluenceTM

Co wpływa na ludzki proces decyzyjny?

Dlaczego ludzie zmieniają zdanie? Gdy chcesz wpłynąć na wybór, zasugerować rozwiązanie lub rozprzestrzenić ideę – musisz zrozumieć alfabet ludzkich skrótów myślowych.

Z umiejętnością Meaning Makers Influence poznasz potwierdzone naukowo techniki wpływu na Twoich klientów i odbiorców – i zdobędziesz punkty, których dziś brakuje by powiedzieli „tak”. Nauczysz się projektować i wskazywać odbiorcom właściwy wybór, dzięki wnioskom z ekonomii behawioralnej i psychologii społecznej. Zrozumiesz jak przedstawiać Twój pomysł, produkt czy ideę by uzyskać efekt virala – szeroką adopcję i zaangażowanie odbiorców.

Już dziś naucz się subtelnych technik wpływu i perswazji i zostań architektem wyboru.

ZWIĘKSZ SWOJĄ SIŁĘ ODDZIAŁYWANIA NA INNYCH

Ile potrzeba, aby na kogoś wpłynąć? Często mniej niż myślisz. Skuteczny wpływ często kojarzy się z sytuacją, w której musisz przenieść kogoś na skali „na tak” od -100 do +100. Ale to rzadkie lub beznadziejne sytuacje.

A gdyby ktoś był zaledwie w punkcie -20, a Ty musiałbyś przenieść tę osobę do… +10? Nagle staje się to znacznie bardziej realistyczne. I nadal uzyskujesz od tej osoby „tak”.

Mózg odbiorcy lub klienta przyznaje te punkty na podstawie kilku czynników. Te czynniki są dobrze zdefiniowane przez naukę. Czas je poznać, bo ich brak może być różnicą pomiędzy „nie”, a „tak”, które możesz uzyskać od Twoich odbiorców.

Podejmowanie decyzji przez człowieka w dużym stopniu zależy od kontekstu. Małe rzeczy mogą mieć nieproporcjonalny wpływ. Możesz mieć rację, ale czy pozwalasz innym się z tobą zgodzić?

Wolisz 95% szansy na sukces czy 5% na niepowodzenie? Ludzki mózg podejmuje codziennie 35 000 decyzji. To dużo pracy, więc konieczne są skróty myślowe. Co by było, gdybyś wiedział, jak działają?

Czy zależy im na tym, na tyle – by się tym podzielić? Niesamowity pomysł nie wystarczy, gdy Twoi odbiorcy nie dostrzegają wartości przekazania dalej tego, na czym Ci zależy. Ile możesz skorzystać na efekcie virala?

RÓŻNICA MIĘDZY „NIE” A „TAK” TO CZĘSTO TYLKO KILKA PUNKTÓW

CZY WIESZ JAK JE ZDOBYĆ?

Poznasz

potwierdzone naukowo techniki wpływu na Twoich klientów i odbiorców – i zdobędziesz punkty, których dziś brakuje by powiedzieli „tak”

Nauczysz się

projektować i wskazywać odbiorcom właściwy wybór, dzięki wnioskom z ekonomii behawioralnej i psychologii społecznej

Zrozumiesz

 jak przedstawiać Twój pomysł, produkt czy ideę by uzyskać efekt virala – szeroką adopcję i zaangażowanie odbiorców.

DLA KOGO JEST UMIEJĘTNOŚĆ

Meaning Makers InfluenceTM?

Twoi odbiorcy codziennie podejmują setki dużych i małych decyzji. Większość z nich – całkowicie nieświadomie, w oparciu o skróty decyzyjne. Czas je poznać. Meaning Makers Influence daje:

  • Twojemu zespołowi – zrozumieć, w jaki sposób wpłynąć na osobę, jej wybór i pomysł, który mają nadzieję rozpowszechnić
  • Liderom – narzędzia do wywierania subtelnego wpływu na istotne, ważne kwestie – wtedy, gdy konieczny jest konsensus
  • Każdemu kto musi przekonać, wewnętrznie lub zewnętrznie do racji, punktu widzenia czy produktu – tak, by zwiększyć szansę na „tak”

Większość ludzi uważa, że podejmuje decyzje sama, ale coś zawsze wpływa na wybory Twoich odbiorców, współpracowników czy klientów. Nie zostawiaj tego przypadkowi. Poznaj alfabet skrótów decyzyjnych i zostań architektem ich wyboru.

Zdobądź umiejętność

20