Warsztaty korporacyjne

Twój zespół. Wasz przekaz.

Przyciągnijcie uwagę • Zaangażujcie odbiorców • Zostańcie zapamiętani

Czy Twój zespół jest Meaning Makers®?
 • Spotkania zespołu to
  maraton klikania slajdów?
 • Klienci Was
  nie słuchają?
 • Trudno się
  Wam wyróżnić?
 • Ważne prezentacje to
  stres dla zespołu?
 • Pracownicy nie angażują
  się w Waszą wizję i projekty?
 • Skuteczny przekaz ważnych
  treści to czarna magia?

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.
Zadzwoń 530 133 699

Zdobądźcie uwagę

Nauczcie się skutecznie mówić do jedynego prawdziwego słuchacza – ludzkiego mózgu. Nauka jest po Waszej stronie.

Wyróżnijcie się z tłumu

Przestańcie być niewidziani. Zmieńcie sposób w jaki opowiadacie o tym co dla Was najważniejsze i prezentujcie inaczej niż wszyscy.

Bądźcie sobą

Nie musicie udawać kogoś kim nie jesteście. Nauczcie się przemawiać skutecznie, ale autentycznie.

„Najlepsze metody prezentacji jakie kiedykolwiek widziałem.”

– Tomasz Haase, Dyrektor Rozwoju, Agrii Polska.

Dzięki Meaning Makers zawsze pamiętam dlaczego robię to co robię. I jak o tym opowiadać, by zarażać miłością do mojej marki. Szkolenie miało ogromną wartość dla naszego zespołu. Wystąpienia publiczne są teraz dla mnie wyzwaniem, na które czekam, bo wiem, co mam robić i co działa. - Ewelina Kwit-Betlej Właścicielka i Dyrektor Kreatywny Resibo To było niesamowite doświadczenie. Teraz mam umiejętności, które pomogą mi zrobić duży krok w karierze - występować na konferencjach jako mówca. Mogę szczerze powiedzieć, że to było najlepsze szkolenie na jakim w życiu byłem. - Piotr Wieczerzak Technology Chapter Leader, Santander Bank Polska Niezależnie czy sprzedajesz pomysły wewnątrz organizacji, czy produkt/usługę klientowi, z umiejętnościami Meaning Makers Twoje świetne pomysły (i ich wartość) nie przepadną przez kiepską komunikację. Meaning Makers pozwala Ci prezentować autentycznie i skutecznie, wtedy gdy to się liczy dla Twojej firmy. - Bradley Humbles CEO, Brevity Enterprises
Współpracujemy z:

Zobacz jak Meaning Makers® pomogli ekspertom, liderom i przedsiębiorcom takim jak Ty, mówić tak by ich słuchano.

Ile kosztują Was nieudane prezentacje?

Ile okazji stracono, bo zespół nie wiedział jak skutecznie opowiadać o usługach, produktach czy wizji firmy? Ile czasu zmarnowano na bezproduktywnych spotkaniach i maratonie slajdów, z którego nic nie wynika? Ile razy sala świeciła pustkami, a odbiorcy patrzyli w telefony? Ilu potencjalnych klientów nie dostrzega Was w morzu hałasu?

Każdego dnia płacicie za to, że nie jesteście Meaning Makers®.

Każde wystąpienie stawia Waszą wiarygodność na szali. Każda prezentacja ma wpływ na to jak jesteście postrzegani i może pozytywnie bądź negatywnie wpłynąć na karierę lub pozycję firmy na rynku. Tymczasem...

 • Dzisiaj przyjmujemy 5x więcej informacji niż 30 lat temu. Ludzki mózg nie jest w stanie przerobić takiej ilości informacji, dlatego je filtruje. Włączając w to większość tego, co Wy i Wasza firma macie do powiedzenia.
 • 63% prezentujących uważa, że to w jaki sposób prezentują jest nudne, powtarzalne, i nie jest w stanie utrzymać uwagi odbiorców.
 • Tylko 12 miesięcy, Wasza konkurencja potrzebuje, by skopiować Wasz produkt, pomysł czy wizję, a Wy prawdopodobnie przeceniacie to, jak bardzo to CO macie do zaoferowania, wyróżnia Was na rynku.

Jak prezentować to, co dla Was ważne?

Dostosować się do dzisiejszego świata.

Sama informacja nie wystarczy. Dzisiaj, by skutecznie coś zaprezentować należy nadawać sens (ang. meaning) treści. Mówić, lub prezentować w sposób, który sprawi, że odbiorcom będzie zależeć na tym, co macie do powiedzenia. W tym celu musicie płynnie poruszać się pomiędzy trzema wymiarami skutecznego przekazu.

Te trzy wymiary to budowanie zaangażowania, wzbudzanie zainteresowania i sprawianie, by to co mówimy zostało zapamiętane. Te wymiary odpowiadają trzem głównym obszarom ludzkiego mózgu – prawdziwego odbiorcy Waszego przekazu.

Zostańcie Meaning Makers

Meaning Makers to jedyny warsztat, który bazuje na zrozumieniu i wykorzystaniu tego, jak mózg Twojego odbiorcy podejmuje decyzje, takie jak:

 • Czy mam się w to zaangażować?
 • Czy mam tego słuchać?
 • Co powinienem z tego zapamiętać?

W efekcie programu Wasz zespół będzie tworzyć przekaz, który jest zauważony, zapamiętany i budzi zaangażowanie, wykorzystując dziewięć, łączących się ze sobą na wielu poziomach, zasad.

Kto dziś musi być Meaning Maker’em?

Każdy, kto musi tworzyć przekaz kompatybilny z tym, jak ludzki mózg podejmuje decyzje. Czyli prawdopodobnie, zupełnie inaczej, niż robi to dzisiaj.

Liderzy, którzy chcą:

 • inspirować i zarażać zespół wizją zmian czy nową strategią
 • zwiększać efektywność i ROI spotkań zespołu
 • być przykładami przywódców, którzy nadają sens w świecie hałasu i obojętności

Dział handlowy, który chce:

 • wytrącić klientów ze status quo i ukierunkować ich na zmianę
 • uciec z pułapki komodytyzacji – wyróżnić się tym JAK, a nie CO przekazuje
 • planować, a nie liczyć na reakcję klientów

Eksperci, którzy chcą:

 • nadawać sens i znaczenie wiedzy i informacji
 • przyciągać uwagę branży i klientów
 • odblokować swój potencjał, poprzez efektywny przekaz tego CO wiedzą

Zacznijcie nadawać sens Waszemu przekazowi

Niezależnie od tego czy macie 6 czy 60 minut na prezentację i czy mówicie do 1 czy do 600 osób, dwie rzeczy się nie zmieniają. Po pierwsze, mówicie do ludzi. Po drugie, nikt do tej pory Was tego nie nauczył.

Pokażemy Wam JAK mówić o tym co wiecie. Jak być ekspertami, którzy potrafią zainteresować. Jak być zrozumianym i zapamiętanym. I jak wywoływać zaangażowanie dla Waszej sprawy.

Jak być Meaning Makers.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.
Zadzwoń 530 133 699

Co tak bardzo wyróżnia Meaning Makers®?

Typowe szkolenia z prezentacji oparte są na luźnych poradach z zakresu języka ciała, modulacji głosem czy zarządzania stresem. Uczestnicy skupiają się na formie, slajdach i udawaniu kogoś innego.

Meaning Makerzy skupiają się na celu. Twój sukces zaczyna się od zrozumienia procesu decyzyjnego odbiorców i designu skutecznego przekazu, który jest kompatybilny z ludzkim mózgiem. A to wszystko w oparciu o prosty, łatwy do zastosowania proces.

Zapytaj o szkolenie dla Twojej firmy