Zapisy na najbliższy termin 23-24.09 Meaning Makers Hybrid Communication otwarte! Zapisz się

Wyróżniaj się Skuteczną Komunikacją

Przyciągnij uwagę • Zaangażuj odbiorców • Zostań zapamiętany

Czy jesteś Meaning Maker’em?
 • Nie wiesz jak wyróżnić
  się na rynku?
 • Odbiorcy Cię nie
  słuchają?
 • Stresujesz się swoim
  nadchodzącym wystąpieniem?
 • Nadal myślisz,
  że prezentacja to slajdy?
 • Zespół nie angażuje się
  w Twoją wizję?
 • Skuteczny przekaz
  to czarna magia?

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.
Zadzwoń 530 133 699 lub napisz
hello@meaningmakers.eu

Zdobądź uwagę

Naucz się skutecznie mówić do jedynego prawdziwego słuchacza – ludzkiego mózgu. Nauka jest po Twojej stronie.

Wyróżnij się z tłumu

Przestań być niewidzialnym. Zmień sposób w jaki opowiadasz o tym co dla Ciebie najważniejsze i prezentuj inaczej niż wszyscy.

Bądź sobą

Nie musisz udawać kogoś kim nie jesteś. Naucz się przemawiać skutecznie, ale autentycznie.

Dzięki Meaning Makers zawsze pamiętam dlaczego robię to co robię. I jak o tym opowiadać, by zarażać miłością do mojej marki. Szkolenie miało ogromną wartość dla naszego zespołu. Wystąpienia publiczne są teraz dla mnie wyzwaniem, na które czekam, bo wiem, co mam robić i co działa. - Ewelina Kwit-Betlej Właścicielka i Dyrektor Kreatywny Resibo To było niesamowite doświadczenie. Teraz mam umiejętności, które pomogą mi zrobić duży krok w karierze - występować na konferencjach jako mówca. Mogę szczerze powiedzieć, że to było najlepsze szkolenie na jakim w życiu byłem. - Piotr Wieczerzak Technology Chapter Leader, Santander Bank Polska Niezależnie czy sprzedajesz pomysły wewnątrz organizacji, czy produkt/usługę klientowi, z umiejętnościami Meaning Makers Twoje świetne pomysły (i ich wartość) nie przepadną przez kiepską komunikację. Meaning Makers pozwala Ci prezentować autentycznie i skutecznie, wtedy gdy to się liczy dla Twojej firmy. - Bradley Humbles CEO, Brevity Enterprises
Współpracujemy z:

Zobacz jak Meaning Makers® pomogli ekspertom, liderom i przedsiębiorcom takim jak Ty, mówić tak by ich słuchano.

Jaka jest Twoja inwestycja?

Ile kosztują Cię nieudane prezentacje? Ilu potencjalnych klientów nie dostrzega Cię w morzu hałasu? Ile okazji stracono, bo zespół nie wiedział jak skutecznie opowiadać o usługach, produktach czy wizji firmy? Ile razy sala świeciła pustkami, a odbiorcy patrzyli w telefony? Czy Twoi klienci wiedzą dlaczego wybrać Ciebie, a nie konkurencję?

Każdego dnia płacisz za to, że nie jesteś Meaning Maker’em.

Jeden uczestnik

3 498

netto + 23% VAT

od osoby

Dwóch uczestników

3 197

netto + 23% VAT

od osoby

Trzech uczestników

2 989

netto + 23% VAT

od osoby

WROCŁAW

Powstańców Śląskich 7, 55-332 Wrocław

15-16.02.2021

Dołącz do elitarnej grupy Meaning Makers® na szkoleniu w mieście stu mostów i stolicy Dolnego Śląska – pięknym Wrocławiu.

Czas trwania warsztatu. Meaning Makers® to warsztat 2-dniowy. Każdego dnia będziesz pracować przez około 8 godzin (pierwszego dnia w godzinach 09:00-17:00, drugiego 09:00-16:30), co w sumie daje około 16 godzin warsztatu. Od pierwszych minut poczujesz, że to świetnie zainwestowany czas.

Forma warsztatu. Meaning Makers to nie wykład ani pogadanka ze slajdami w tle. To interaktywny, rozbudowany warsztat, który bazuje na pracy grupowej, indywidualnej refleksji, i angażującej, przyciągającej uwagę formie prowadzenia. Będziesz mieć możliwość przećwiczenia wszystkich nowych umiejętności i otrzymasz informację zwrotną od trenera i innych uczestników.

Prowadzący. Cały warsztat poprowadzi dla Ciebie Wojciech Mendyka – międzynarodowy trener (20+ krajów), wykładowca MBA i autor koncepcji Meaning Makers®. W czasie trwania warsztatu Wojtek wykorzystuje wszystkie umiejętności i techniki, których Cię nauczy. Poznaj go lepiej tutaj.

Nocleg. Nocleg nie jest wliczony w cenę warsztatu.

Obiad. W trakcie trwania warsztatu Meaning Makers® w ciągu obu dni zapewnimy Ci lunch serwowany w formie bufetu szwedzkiego lub serwisu (kilka dań do wyboru, w tym co najmniej jedno wegetariańskie) wraz z zupą. Zadbamy o wszystkich, bez obaw.

Przekąski i napoje. Meaning Makers to mocna zmiana. Kalorie się przydadzą. W czasie trwania całego warsztatu dostępny będzie, doskonale Ci znany, współczesny zestaw przetrwania w postaci kawy, herbaty i słodkości. Będzie również woda, soki, mleka, warzywa sezonowe, owoce sezonowe i inne przekąski, nie martw się będzie w czym wybierać.

Materiały szkoleniowe. Na początku warsztatu otrzymasz paczkę z najwyższej jakości materiałami szkoleniowym (nieustannie to słyszymy, serio!) - min. podręcznik Meaning Makers®, w którym znajdziesz podsumowanie treści poruszanych na warsztacie, opis ćwiczeń, jak również dodatkowe materiały poszerzające Twoją wiedzę w temacie – bo ten warsztat to nie koniec. To początek.

Miejsce warsztatu. Szkolenie Meaning Makers® odbędzie się w hotelu NOVOTEL Wrocław Centrum. Hotel zlokalizowany jest w bliskiej odległości od dworca kolejowego, co ułatwia dotarcie na warsztat gościom spoza Wrocławia. W spacerowej odległości znajduje się również słynny wrocławski Rynek, dzięki czemu podczas wizyty połączycie pożyteczne, z przyjemnym.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.
Zadzwoń 530 133 699 lub napisz
hello@meaningmakers.eu

Co tak bardzo wyróżnia Meaning Makers®?

Typowe szkolenia z prezentacji oparte są na luźnych poradach z zakresu języka ciała, modulacji głosem czy zarządzania stresem. Uczestnicy skupiają się na formie, slajdach i udawaniu kogoś innego.

Meaning Makerzy skupiają się na celu. Twój sukces zaczyna się od zrozumienia procesu decyzyjnego odbiorców i designu skutecznego przekazu, który jest kompatybilny z ludzkim mózgiem. A to wszystko w oparciu o prosty, łatwy do zastosowania proces.

gwarancja_jakosci
Bez ryzyka. Gwarancja jakości.

Nie zdarzyło się jeszcze by ktoś wyszedł z naszego szkolenia. Ty raczej też nie wyjdziesz. Dlaczego? Od pierwszych minut będzie dla Ciebie jasne, że to świetnie zainwestowany czas. W naszą pracę i Twoje efekty wkładamy całe serce. Gwarantujemy to.

Gdybyś jednak uznał inaczej – możesz opuścić szkolenie i otrzymać 100% zwrot swoich środków*. Nic nie ryzykujesz. Zaufaj nam.

*Szczegóły w regulaminie

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
27452
Meaning Makers Hybrid Communication 23-24.09.2021 (online)
26500
Nowy termin wkrótce! (stacjonarne)
1 uczestnik
2 uczestników
3 uczestników

  Uczestnik   Pierwszy uczestnik
   Drugi uczestnik    Pierwszy uczestnik
    Drugi uczestnik
    Trzeci uczestnik