Cześć,
JESTEM
WOJTEK
i razem z Meaning Makers® nauczę Cię
JAK mówić o tym CO wiesz…

… bo nikt, nigdy nie dowie się ile wiesz, jeśli nie będziesz w stanie tej wiedzy skutecznie zaprezentować.


Lider, ekspert, czy sprzedawca. Twoja przyszłość zależy od tego, czy będziesz Meaning Maker’em. Jesteś?

Dlaczego to ważne?

10%

zaledwie tyle pamiętają słuchacze, po trzech dniach od prezentacji

63%

prezenterów uważa, że prezentacje oparte na slajdach są nudne i nie są w stanie utrzymać uwagi odbiorców

74%

ludzi obawia się występować publicznie, przez co tracą swoje szanse w życiu i biznesie

Jak działamy?

PROSTO… ALE SPRYTNIE

Masz dość szkoleń i ekspertów, którzy niepotrzebnie wszystko komplikują by dobrze wyglądać? My też. Prawdziwy ekspert upraszcza, nie komplikuje. Dlatego Meaning Makers®, w opinii naszych uczestników, to “igła”. Szkolenie, które jest “w punkt”. Wiedzę zaklinamy w naszych sprytnych metodach, które będziesz wykorzystywać w prezentacjach do końca życia. Nie wierzysz? Posłuchaj co ma do powiedzenia Agnieszka Haładus i inni.

Obejrzyj wideo

FAJNIE… ALE PROFESJONALNIE

Jedno nie wyklucza drugiego. Wierzymy, że można dobrze się bawić, a jednocześnie osiągać zawodowe szczyty. Tak pracujemy, i tak szkolimy. Warsztat Meaning Makers® to dobra zabawa, której efekty przekroczą twoje, nawet najbardziej optymistyczne oczekiwania. Przesada? Posłuchaj opinii Tomasza Haase i innych.

Obejrzyj wideo

AUTENTYCZNIE… ALE NAUKOWO

Czy stresuje cię, że musisz udawać kogoś kim nie jesteś, gdy prezentujesz? Nie musi tak być. Zrozum jak możesz wykorzystać wiedzę o działaniu ludzkiego mózgu, by tworzyć przekazy i prezentacje, które przyciągają, angażują i zostają w pamięci… ale pozostań przy tym sobą. To twoja największa wartość. Nieprzekonany? Zobacz co myśli o tym Iwona Solecka i inni.

Obejrzyj wideo

Chcesz tak prezentować?

Kim jest Wojciech Mendyka?

Meaning Maker®, międzynarodowy trener, wykładowca MBA. W ciągu 9 lat przeprowadził 300 szkoleń w 21 krajach, pomagając setkom osób skutecznie prezentować w kluczowych momentach. Były trener działu sprzedaży UPS w Europie, konsultant firm szkoleniowych z UK i USA, wykładowca MBA i twórca metody Meaning-Making w prezentacjach. Wrocławianin, mieszka w Warszawie.

9

lat

300

szkoleń

21

krajów