Jak działamy?

Meaning Makers to więcej niż tylko szkolenie.
To idea i ruch do którego chcemy Cię zaprosić.
Dołącz do nas. Oto w co wierzymy.

PROSTO… ALE SPRYTNIE

Masz dość szkoleń i ekspertów, którzy niepotrzebnie wszystko komplikują by dobrze wyglądać? My też. Prawdziwy ekspert upraszcza, nie komplikuje. Dlatego Meaning Makers, w opinii naszych uczestników, to „igła”. Szkolenie, które jest „w punkt”. Wiedzę zaklinamy w naszych sprytnych metodach, które będziesz wykorzystywać w prezentacjach do końca życia. Nie wierzysz? Posłuchaj co ma do powiedzenia Agnieszka Haładus i inni. Kliknij w wideo po prawej.

FAJNIE… ALE PROFESJONALNIE

Jedno nie wyklucza drugiego. Wierzymy, że można dobrze się bawić, a jednocześnie osiągać zawodowe szczyty. Tak pracujemy, i tak szkolimy. Warsztat Meaning Makers to dobra zabawa, której efekty przekroczą twoje, nawet najbardziej optymistyczne oczekiwania. Przesada? Posłuchaj opinii Tomasza Haase i innych. Kliknij w wideo po lewej.

AUTENTYCZNIE… ALE NAUKOWO

Czy stresuje cię, że musisz udawać kogoś kim nie jesteś, gdy prezentujesz? Nie musi tak być. Zrozum jak możesz wykorzystać wiedzę o działaniu ludzkiego mózgu, by tworzyć przekazy i prezentacje, które przyciągają, angażują i zostają w pamięci… ale pozostań przy tym sobą. To twoja największa wartość. Nieprzekonany? Zobacz co myśli o tym Iwona Solecka i inni. Kliknij w wideo po prawej.

Chcesz tak prezentować?

Jeszcze masz wątpliwości?

POZNAJ SWOJEGO TRENERA